Aktualności

 

Podpisanie umowy o współpracy - LUCATEL

We wrześniu 2016r. została podpisana umowa z firmą LUCATEL sp. z o.o. Umowa dotyczy realizacji usług budowlano - montażowych, prac stacyjnych i elektrycznych w obiektach sieciowych operatora Orange Polska S.A. na terenie województwa mazowieckiego.

Podpisanie umowy o współpracy - NOKIA

W związku z przejęciem firmy Alcatel-Lucent przez firmę Nokia, firma PZT-Inwestel S.A., w lipcu 2016r. podpisała Umowę Ramową i  Umowy Projektowe z firmą Nokia. Podpisane umowy umożliwiają firmie Inwestel wykonywanie prac instalacyjnych na rzecz firmy Nokia zarówno w zakresie urządzeń przewodowych jak i mobilnych, dostarczanych przez firmę Nokia operatorom telekomunikacyjnym w Polsce.

Recertyfikacjia Systemu Zarządzania Jakością

W lipcu 2016 roku został przeprowadzony w firmie kolejny audit Odnowienia Certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością na zgodność z normą ISO 9001:2008 i AQAP 2110:2009. Audit potwierdził prawidłowe funkcjonowanie SZJ. Ważność certyfikatów została przedłużona do 15.09.2018r.

Podpisanie umowy z HUAWEI Polska

W dniu 23.03.2016 firma PZT-Inwestel podpisała umowę o współpracy z firmą HUAWEI Polska w zakresie wykonywania instalacji FTTX.

Zmiana w Zarządzie

Rada Nadzorcza na swoim posiedzeniu w dniu 15.09.2015r w związku z rezygnacją Janusza Maciejewskiego z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu PZT Inwestel S.A. powołała na to stanowisko p. Romana Bankiewicza dotychczasowego Dyrektora Generalnego i Operacyjnego.
Nowym Dyrektorem Operacyjnym Został p. Tomasz Walicki, dotychczasowy Kierownik Projektu.

Pozytywna ocena CSR (Corporate Social Responsibility)

W sierpniu 2014 firma EcoVadis na prośbę firmy Alcatel-Lucent dokonała auditu i oceny Corporate Social Responsibility (społeczna odpowiedzialność w biznesie) firmy PZT Inwestel S.A.
Uzyskana ocena 53 punkty pozwoliła uzyskać status CONFIRMED.

Odnowienie certyfikatów ISO 9001-2008 i AQAP 2110 :2009

W dniach 18,19.06.2013r prowadzony był przez specjalistów z Zakładów Systemów Jakości i Zarządzania, audit systemu zarządzania jakością w PZT Inwestel S.A.
Audytorzy potwierdzili dobre funkcjonowanie systemu zarządzania jakością i podkreślili zaangażowanie kierownictwa w funkcjonowanie sytemu zarządzania jakością.

Powołanie nowego Prezesa Zarządu

Rada Nadzorcza na swoim posiedzeniu w dn.20.05.2013r  , w związku z rezygnacją p. Kingi Mazur z pełnienia  funkcji Prezesa Zarządu PZT Inwestel S.A., powołała na to stanowisko p. Janusza Maciejewskiego, dotychczasowego pełnomocnika Prezesa Zarządu. 
 

Targi INTERTELECOM 2013

W dniach 11-13 kwietnia firma PZT Inwestel S.A. obecna będzie na targach INTERTELECOM 2013. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z nasza oferta instalacyjną i sprzętową.
 

Powołanie Dyrektora Sprzedaży 

Dyrektor Sprzedaży, odpowiedzialny za realizację Umowy Partnerskiej z firmą Sequence, rozpoczął pracę w styczniu 2013 roku.
 

Podpisanie umowy instalacyjnej z Firmą ERICSSON 

Od listopada 2012 roku firma PZT Inwestel wykonuje prace instalacyjne i integracyjne na zlecenie firmy Ericsson związane ze SWAP-ami urządzeń radiowych w sieci POLKOMTEL. Do końca 2012 zrealizowaliśmy SWAP-y na dziewięciu stacjach. Prace będą kontynuowane w 2013roku.
 

Przyjęcie strategii na lata 2012-2015

W październiku 2012 r Rada Nadzorcza zatwierdziła Strategię rozwoju PZT Inwestel S.A. na okres 2012-2015, opracowaną we współpracy z firmą ASAP24. Wdrażanie Strategii nadzoruje Komitet Sterujący powołany przez Zarząd.
 

Podpisanie umowy z TP TELTECH

We wrześniu 2012 roku firma INWESTEL podpisała ramową Umowę o Współpracy z firmą TP TELTECH będącą bezpośrednim partnerem firmy Telekomunikacja Polską S.A.
 

Umowa partnerska z firmą SEQUENCE

W lipcu 2012 roku firma INWESTEL podpisała Umowę Partnerską z firmą SEQUENCE będącą dystrybutorem rozwiązań łączności dla przedsiębiorstw , opartych na sprzęcie firmy HUAWEI.
 

Nowy Zarząd frmy PZT-INWESTEL

W listopadzie 2011 w związku ze zmianami właścicielskimi powołany został nowy Zarząd firmy INWESTEL. Prezesem Zarządu została wybrana pani Kinga Mazur.

Certyfikaty i nagrody

Główni klienci

  • Alcatel-Lucent Grupa NOKIA
  • THALES Polska
  • Ericsson Polska
  • HUAWEI
  • TP TelTech
  • Wavenet
  • DIGICOS-ERPOL